SPRZĘT SPORTOWY

WYPOSAŻENIE SIŁOWNI

WYPOSAŻENIE HAL SPORTOWYCH

WYPOSAŻENIE BOISK I STADIONÓW

  Start » Katalog » Regulamin
  
Regulamin

 

I. Postanowienia ogólne

Sklep internetowy SPORT PLUS działający pod adresem www.sportplus.pl prowadzi działalność handlową w zakresie sprzedaży sprzętu sportowego oraz sprzętu turystycznego. Właścicielem sklepu jest Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe SPORT PLUS mgr inż. Szymon Niepsuj, prowadzące działalność gospodarczą, z siedzibą w Myślenicach przy ul. Słowackiego 75a.

Nr REGON: 351402360, NIP 681-145-33-42. Podstawa działania: Wpis nr 421/98 z dnia 15.09.1998 do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice.

Adres do korespondencji:
P.U.H. SPORT PLUS
ul. Słowackiego 75a
32-400 Myślenice


Firma SPORT PLUS prowadzi sprzedaż wysyłkową na terenie Polski oraz sprzedaż bezpośrednią poprzez sklep stacjonarny w Myślenicach.
Kontakt z obsługą sklepu jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00 oraz w soboty w godzinach od 9.00 do 14.00.
Korzystanie z serwisu www.sportplus.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu i zasad dotyczących prywatności sklepu SPORT PLUS.

II. Oferta

Ceny towarów podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

Zespół pracowników sklepu SPORT PLUS, dokłada wszelkich starań, aby zdjęcia, opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów, były najbardziej jak to możliwe, zgodne z rzeczywistością. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów, danych technicznych towaru (w tym koloru produktu) lub nagłą ich zmianę przez producenta. Zdjęcia produktu mają jedynie charakter informacyjny i w szczególnych wypadkach mogą różnić się od aktualnie dostępnego produktu.

W przypadku niewykluczonej zmiany ceny produktu lub niektórych parametrów technicznych, nasz pracownik jest zobowiązany do natychmiastowego poinformowania Klienta i umożliwienia wycofania zamówienia.

Sklep SPORT PLUS zastrzega sobie prawo do powodowanego zjawiskami niezależnymi, wycofania ze sprzedaży niektórych produktów znajdujących się na stronie internetowej. Jeżeli zaistnieje sytuacja, w której z przyczyn obiektywnych, zamówionego towaru nie będzie w magazynie, Klient jest bezzwłocznie informowany o tym fakcie i ma możliwość wyboru między zmianą kupowanego towaru na inny, dłuższym czasem realizacji lub rezygnacją z zamówienia.

 

III. Zamówienie i zapłata

Zamówienia można składać na 3 sposoby:
1. poprzez sklep internetowy www.sportplus.pl
2. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres sklep@sportplus.pl.
3. faxem na numer: 12 274 06 57.

Kupujący obowiązany jest do podania numeru telefonu kontaktowego oraz adresu e-mail (dotyczy zamówień składanych na stronie sklepu), pod którymi możliwe będzie potwierdzenie zamówienia.

Firma SPORT PLUS nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie przesyłki z powodu błędnie podanego adresu. Wówczas, kupujący zobowiązany jest do ponownego uiszczenia opłaty za przesyłkę. W przeciwnym wypadku, umowę uważa się za nieważną, a środki pieniężne podlegające zwrotowi, pomniejsza się o koszty wysyłki (dotyczy przedpłaty na konto).

Do każdej przesyłki dołączony zostaje paragon fiskalny lub faktura VAT, stanowiące w równej mierze pierwszorzędny dokument uprawniający do korzystania z praw gwarancji, reklamacji lub zwrotu towaru.

P.U.H. SPORT PLUS wystawia faktury VAT na życzenie Klienta. Aby ją otrzymać należy podczas składania zamówienia zaznaczyć odpowiednie pole, dopisać w uwagach lub poinformować o tym obsługę sklepu, podając jednocześnie dane firmy. Brak informacji o woli otrzymania faktury VAT oznacza, iż Klient akceptuje paragon fiskalny.

Nasze konto bankowe: 35 1240 5051 1111 0000 5230 9083
Bank PEKAO SA
SWIFT banku: PKOPPLPW

Klient ma możliwość w obecności spedytora (dostarczyciela), sprawdzić zawartość paczki pod kątem uszkodzeń w trakcie transportu. Jeżeli kupujący stwierdzi takie uszkodzenie, należy w obecności spedytora sporządzić protokół reklamacyjny niezbędny do uznania reklamacji.

 

IV. Realizacja zamówień, wysyłka towaru.

Produkty z adnotacją "Wysyłka w ciągu 24 godzin".
Produkty znajdują się w magazynie głównym. Jeśli zamówienie wpłynęło i zostało potwierdzone wraz z płatnością do godziny 11.00 - towar zostanie wysłany w ciągu 24h.

Produkty z adnotacją "Wysyłka w ciągu 48 godzin".
Jeśli zamówienie wpłynęło i zostało potwierdzone wraz z płatnością po godzinie 11.00 - towar zostanie wysłany w ciągu 48h

Produkty z adnotacją "Wysyłka w ciągu 2 - 5 dni".
Produkt znajduje się poza magazynem głównym, czas sprowadzenia do magazynu i wysyłki wynosi od 2 do 5 dni roboczych.

Produkty z adnotacją "Oczekujemy na dostawę".
Spodziewana jest kolejna dostawa towaru. W celu ustalenia czasu dostawy skontaktuj się z naszym handlowcem.

Produkty z adnotacją "Na zamówienie".
Produkt dostępny na zamówienie. W celu ustalenia czasu realizacji skontaktuj się z naszym handlowcem.

Produkty z adnotacją "WYPRZEDAŻ - sprawdź dostępność!".
Dostępne są ostatnie sztuki danego towaru. W celu potwierdzenia dostępności skontaktuj się z naszym handlowcem.

Firma SPORT PLUS nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostarczaniu przesyłek powstałe z winy firmy kurierskiej lub firm zewnętrznych.

 

V. Przywileje klientów.

1. Prawo do zwrotu towaru w ciągu 10 dni.
Klient zawierając umowę na odległość, w myśl ustawy (Dz. U. z dnia 31 marca 2000r.) może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie w formie pisemnej w terminie 10 dni licząc od daty dostarczenia przesyłki.

2. Reklamacja w czasie objętym gwarancją.
Reklamacja towaru w czasie objętym gwarancją, sprowadza się do zgłoszenia obsłudze sklepu informacji o usterce, następnie wysłaniu produktu wraz formularzem reklamacyjnym na adres firmy. Koszty wysyłki pokrywa kupujący. Gwarancji nie podlegają wszelkie uszkodzenia mechaniczne oraz uszkodzenia spowodowane niedbałym lub niewłaściwym, niezgodnym z przeznaczeniem użytkowaniem.
W przypadku produktów firmy Puma, towary podlegają gwarancji tylko w przypadku reklamacji przedsprzedażnych i wad fabrycznych. Pozostałe warunki gwarancji, pozostają bez zmian.

3. Niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową
Reklamację wynikającą z niezgodności towaru z umową, rozpocząć należy nawiązaniem kontaktu z obsługą sklepu i podaniem przyczyny reklamacji. Kolejnym etapem jest wysłanie na adres firmy, towaru w niezmienionym stanie wraz z dowodem zakupu i opisem reklamacji.

4. Wymiana towaru
W przypadku, gdy rozmiar towaru wybrany przez kupującego okaże się nieprawidłowy, istnieje możliwość wymiany towaru na prośbę Klienta. Koszty zwrotu i ponownej wysyłki pokrywa kupujący.

Niezależnie od powodu odesłania towaru, kupujący jest obowiązany do demontażu (produkty wielkogabarytowe) i zapakowania towaru w sposób umożliwiający jego bezpieczny transport. Do przesyłki należy dołączyć oryginalny paragon, bądź kopię faktury.

VI. Ochrona danych osobowych.

Dokonując rejestracji w sklepie SPORT PLUS, Klient dobrowolnie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, zachowując prawo do wglądu, poprawy i usunięcia ich z bazy adresowej.

Firma SPORT PLUS daje gwarancję przestrzegania zasad Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r oraz gwarancję nieudostępniania ich innym osobom fizycznym i prawnym.


Powrót


Koszyk
... jest pusty
Promocje
Zobacz wszystkie
LiveChat
LiveZilla Live Chat Software
Reklama
Sport Plus na Facebooku
Nowości
Mata do fitnessu
Mata do fitnessu

39.02 zł (netto)
48.00 zł (brutto)
Producenci
O firmie
Kontakt

Dane firmy:
P.U.H. "SPORT PLUS"
ul. Słowackiego 75a
32-400 Myślenice
NIP: 681-145-33-42
REGON: 351402360
(więcej)

Dział sprzedaży:
tel. 12 274 06 55
kom. 607 850 214
e-mail: sklep@sportplus.pl

Dział handlowy
Zapytania ofertowe:
tel. 12 274 06 56
tel. 12 274 06 59
fax. 12 274 06 57
kom. 603 203 268
e-mail: oferty@sportplus.pl

Osoby kontaktowe:
(kliknij)

Jeśli chcesz otrzymywać builetyn sportowy, dodaj swój e-mail!
SportPlus - zeskanuj i zapisz kod QR ! Internetowy sklep sportowy w Twoim telefonie
SPORT PLUS Szymon Niepsuj
www.sportplus.pl -

internetowy sklep sportowy, wyposażenie boisk i obiektów sportowych, hal, siłowni, szkół


© 1998-2014  SPORT PLUS Szymon Niepsuj. Wszelkie prawa zastrzeżone.
17841893 wywołań od 17 lipiec 2003