Sklep internetowy Sportplus
wyszukiwanie zaawansowane
1 » Kontakt2

Kontakt

 

SIEDZIBA:sklep-sportowy-sport-plus

 

P.U.H "SPORT PLUS" Szymon Niepsuj
ul. Słowackiego 75A, 32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 274 00 00
Faks: +48 12 274 06 57
E-mail: sportplus@sportplus.pl


 

DZIAŁ SPRZEDAŻY STACJONARNEJ I INTERNETOWEJ:

Obsługa sklepu internetowego
Obsługa zamówień
Wysyłki spedycyjne
Sklep stacjonarny

Tel.: 12 274 00 00 - infolinia
Tel.: 12 274 06 22
Tel.: 12 274 06 23

Tel.: 607 850 214
E-mail: sklep@sportplus.pl


OSOBY KONTAKTOWE:


Anna Rokosz
Informacje handlowe
Sprzęt sportowy dla szkół i klubów
Wyposażenie obiektów sportowych
Tel.: 12 274 06 22

Kom.: 723 555 230
E-mail: anna.rokosz@sportplus.pl


Paulina Gzyl
Wysyłki, obsługa klientów
Obsługa sklepu internetowego
Tel.: 12 274 06 05
E-mail: sklep@sportplus.pl


Paulina Janczak
Wysyłki, obsługa klientów
Obsługa sklepu internetowego
Tel.: 12 274 06 00
E-mail: paulina.janczak@sportplus.pl


Mariusz Pałka
Wysyłki spedycyjne, obsługa magazynu
Tel.: 12 274 06 06


Mateusz Jaśkowiec
DTP, e-commerce, marketing
Tel.: 12 274 06 08
E-mail: mateusz.jaskowiec@sportplus.pl


DZIAŁ HANDLOWO-TECHNICZNY:

Informacje techniczno-handlowe
Wyceny, kosztorysy, kosztorysy ofertowe
Zapytania ofertowe, przetargi
Organizacja dostaw i montaży

Tel.: 12 274 06 55
Faks: 12 274 06 57
E-mail: oferty@sportplus.pl


OSOBY KONTAKTOWE:



Szymon Niepsuj
Informacje techniczno-handlowe
Wyposażenie obiektów sportowych, doradztwo techniczno-handlowe
Tel.: 12 274 00 00
Kom.: 603 630 352
E-mail: szymon.niepsuj@sportplus.pl



Barbara Kusa
Informacje handlowe, wyceny
Sprzęt sportowy dla szkół i klubów
Wyposażenie obiektów sportowych
Tel.: 12 274 06 02
Kom.: 723 555 210
E-mail: barbara.kusa@sportplus.pl



Ewa Domanus
Informacje handlowe
Sprzęt sportowy dla szkół i klubów
Wyposażenie obiektów sportowych
Tel.: 12 274 06 58
Kom.: 603 203 268
E-mail: ewa.domanus@sportplus.pl



Mariola Stasiak
Informacje handlowe
Sprzęt sportowy dla szkół i klubów
Wyposażenie obiektów sportowych
Tel.: 12 274 06 56
Kom.: 723 555 250
E-mail: mariola.stasiak@sportplus.pl



Kamil Król
Organizacja dostaw i montaży
Wyposażenie obiektów sportowych, pomiary, uzgodnienia techniczne
Wyposażenie siłowni, fitness, pomiary, uzgodnienia techniczne
Tel.: 12 274 06 59
Kom.: 601 555 206
E-mail: kamil.krol@sportplus.pl


Dawid Skałka
Informacje techniczno-handlowe
Wyposażenie obiektów sportowych, pomiary, uzgodnienia techniczne
Wyposażenie siłowni, fitness, pomiary, uzgodnienia techniczne
Tel.: 12 273 06 07

E-mail: dawid.skalka@sportplus.pl


DZIAŁ PRODUKCJI:

Tel.: 12 274 06 03
E-mail: produkcja@sportplus.pl


Joanna Łabędź-Mrugacz

Tel.: 12 274 06 09
E-mail: joanna.mrugacz@sportplus.pl


PŁATNOŚCI I ROZLICZENIA:


Elżbieta Niepsuj
Tel.: 12 274 06 01
Kom.: 607 850 215
E-mail: elzbieta.niepsuj@sportplus.pl


Przejdź do strony głównej